Tankomat

V pozdních nočních a ranních hodinách je u nás možno tankovat pomocí automatického Tankomatu.

Návod na použití Tankomatu

1. Zastavte u stojanu a přejděte k tankomatu

IMG_8473

Zastavíte vozidlo u volného stojanu a před samotným čerpáním hmot přejdete k tankomatu. Na něm na displeji tankomatu zvolíte Čerpání.

2. Vyberte stojan, kde stojíte

IMG_8474

Stisknete číslo stojanu, u kterého stojí vaše vozidlo. Ověříte si tím, že je možno na zvoleném stojanu tankovat a případně přejedete vozem k jinému stojanu.

3. Vyberte požadované palivo

IMG_8475

Vyberete druh paliva, které budete tankovat.

4. Vyberte způsob platby

IMG_8476

Zvolíte, jakým způsobem budete chtít tankování uhradit. Lze použít jak klasické platební karty, tak i vybrané fakturační karty.

5. Uplatnění slevy (nepovinné)

IMG_8477

Pokud máte slevovou kartu, nyní ji můžete použít. V opačném případě pokračujete tlačítkem Neuplatnit.

6. Navolte množství čerpaných hmot

IMG_8478

Tlačítky navolíte, jaký bude váš předpokládaný odběr. Pokud tuto částku při tankování následně nevyčerpáte, bude vám stržena pouze reálné odebraná část.

7. Zaplaťte a začněte tankovat

IMG_8480

Uhradíte platbu a můžete jít tankovat. Stojan je pro vás v tuto chvíli zarezervovaný v požadovaném rozsahu. Vložíte čerpací pistoli do palivového otvoru vašeho vozidla a započnete tankování. Tankování ukončíte kdykoli sami, pak vám bude stržena pouze odčerpaná částka, nebo můžete čerpat a stojan se sám zastaví, na vámi přednastavené částce.

8. Nepovinné - tisk účtenky

IMG_8473

Po ukončení tankování se můžete vrátit k tankomatu a zvolit Tisk dokladů. Vyberete stojan a tankomat vytiskne vaši účtenku.

 

Videoukázka celého procesu tankování.

Nejdříve zvolení stojanu, výběr druhu paliva a ceny. Po uhrazení proběhne tankování, které se samo zastaví na předvoleném limitu - v tomto případě 200Kč.Kocourovec.cz: Karl serviceHotel SolitaireStavební práce