CZ | EN

+420 605 131 101 

Podvozek vozidla


Podvozek vozidla zásadním způsobem ovlivňuje jizdní vlastnosti vozu. Nápravy přenášejí tíhu karosérie, hnací, brzdné a setrvačné síly. Svým pohybem umožňují řízení a odpružení automobilu.
Číst více..


Další témata ...

Patriot EU - zabezpečení vozidel


Nová dimenze zabezpečení vozidel. Unikátní zabezpečení vašeho vozu GSM/GPS komunikační modul s celoevropským pokrytím.
Číst více..


Další novinky a nabídky ...

Pneuservis Olomouc

TOP SLUŽBY PRO VÁS JENOM U NÁS!
Jsme moderní pneuservis, ve kterém se domluvíte.

 

Pneuservis zajišťuje komplexní pneuslužby. Zařízení pneuservisu je italské výroby a odpovídá nejmodernějším trendům v oboru. Naši zaměstnanci jsou proškoleni na všechny typy pneuservisních prací a jsou připraveni Vám poskytnout 100% služby. Rádi Vám poradíme při výběru nových pneumatik, nebo Vaše pneumatiky uschováme během sezóny v našem skladě. Nabízíme také možnost využití slevových programů na služby.

Vážení zákazníci, potřebujete poradit s výběrem pneumatik na Váš automobil? Hledáte výhodnou cenu, která Vás osloví? Prodáváme letní, zimní a celoroční pneumatiky všech světových výrobců a značek. Pneumatiky Vám ochotně přezujeme na Váš automobil. Dbáme na 100% kvalitu provedení práce, proto od nás budete vždy odjíždět se 100 % jistotou a spokojeni. Neváhejte nás kontaktovat buď telefonicky nebo na našem e-mailu pro zhotovení cenové nabídky přímo na míru. Jsme tu pro Vás!

  • pneuservis pro osobní automobily
  • opravy průrazů pneumatik
  • uskladnění pneumatik
  • prodej nových pneumatik
  • poradenský servis