CZ | EN

+420 605 131 101 

Co je EGR ventil?


EGR ventil je součástka automobilu, jejíž hlavním úkolem je snižování emisí výfukových plynů motorů. Principem EGR ventilu je vedení části výfukových plynů zpět do motoru.
Číst více..


Další témata ...

Patriot EU - zabezpečení vozidel


Nová dimenze zabezpečení vozidel. Unikátní zabezpečení vašeho vozu GSM/GPS komunikační modul s celoevropským pokrytím.
Číst více..


Další novinky a nabídky ...

Sponzorujeme - Ivo Holán


Vážení zákazníci a přátelé,

jmenuji se Ivo Holán a jsem jezdcem, který jezdí závody do vrchu.
Závodit jsem začal v roce 2000 na silniční motorce, kde jsem závodil až do roku 2004, kdy jsem udělal závodnickou pauzu. V roce 2008 jsem se vrátil, už ne na motorce, ale se závodním autem.
Od roku 2008 jsem odjel dvě sezóny s vozem sériovým bez úprav a až v roce 2012 došlo k prvním větším změnám na voze i na mých jezdeckých zkušenostech.
V České republice se jezdí hned několik podniků v závodech do vrchu a to buď pod záštitou soukromých klubů nebo pod Ústředním Autoklubem České republiky.
Já jsem v roce 2015 a 2014 jel hlavně závody Maverick rescue eurocup a pár závodů MČR.
Se svým vozem Subaru Impreza Wrx Sti, který má motor o objemu 2000ccm dnes o výkonu 340k a 465 Nm, jsem obsazoval velmi často pódiová místa a i stupně nejvyšší. Celkově jsem dojel v obou sezónách na druhém místě celkově ve třídě a v absolutním pořadí 10. respektive 6.
Díky velké podpoře firmy Karl oil mohu závodit dál a nadále sbírat cenné zkušenosti a snad i nějaké ty bodíky, čehož si velmi vážím.

Všem bych vám chtěl popřát hodně šťastných kilometrů, ať jste vždy v cíli v pořádku.

S pozdravem Ivo Holán.