CZ | EN

+420 605 131 101 

Provozní kapaliny


Provozní kapaliny jsou všechny kapaliny v motorovém vozidle, které umožňují jeho provoz. Jejich nedostatek může mít na svědomí nesprávnou funkci částí vozu nebo jeho úplnou nepojízdnost.
Číst více..


Další témata ...

Patriot EU - zabezpečení vozidel


Nová dimenze zabezpečení vozidel. Unikátní zabezpečení vašeho vozu GSM/GPS komunikační modul s celoevropským pokrytím.
Číst více..


Další novinky a nabídky ...

Rozvody motoru

Rozvody motoru – srdce vašeho auta
Výměna rozvodových sad
Rozvody BoschVážení zákazníci, v našem autoservise provádíme výměnu rozvodových řemenů motoru a jeho součástí. Tomuto věnujeme extra péči, z důvodu důležitosti funkce vašeho motoru. Jedná se o práci zkušených mechaniků a použití kvalitních dílů pro výměnu. V našem servise AUTOFIT toto dostanete za příznívé ceny oproti značkovým servisům. Naši mechanici jsou v tomto oboru pravidelně školeni a znají veškerou problematiku týkající se výměny rozvodových řemenů. Kontaktujte nás ať už telefonicky nebo emailem a my vám zašleme cenu na výměnu vašeho řemenu obratem.

Provádíme tyto operace:

·         Výměna rozvodového řemene

·         Výměna rozvodového řetězu

·         Výměna vodících kladek

·         Výměna napínecí kladky

·         Výměna vodní pumpy

·         Základní nastavené motoru

·         Diagnostika nastavení motoru

·         Poradenství

Všechny tyto úkony provádíme dle pokynů výrobců jednotlivých aut na základě informačního systému poskytnutého danou automobilkou, který vlastníme v našem servise. Veškeré informace máme aktualizovány pravidelně během roku a jsme připraveni vám poskytnout 100% servis vašeho vozu.