CZ | EN

+420 605 131 101 

Podvozek vozidla


Podvozek vozidla zásadním způsobem ovlivňuje jizdní vlastnosti vozu. Nápravy přenášejí tíhu karosérie, hnací, brzdné a setrvačné síly. Svým pohybem umožňují řízení a odpružení automobilu.
Číst více..


Další témata ...

Patriot EU - zabezpečení vozidel


Nová dimenze zabezpečení vozidel. Unikátní zabezpečení vašeho vozu GSM/GPS komunikační modul s celoevropským pokrytím.
Číst více..


Další novinky a nabídky ...

Garanční prohlídky, záruční opravy

Garanční prohlídky, opravy Vašeho vozidla v záruce.

- opravy všech značek a modelů dle standardů výrobců
- nasazení vyškolených techniků a nejmodernější diagnostické techniky
- kvalitní díly renomovaných výrobců

V našem servise AUTOFIT provádíme garanční prohlídky všech automobilů v tovární záruce. U nás najdete stejnou kvalitu jako v autorizovaném servisu bez ztráty záruky za příznivější ceny. Na přání zákazníka můžeme dodat značky maziv, které přímo doporučuje výrobce automobilu.

Splňujeme předpoklady nařízení komise EU č. 461/2010.

Odborně provedené opravy podle pokynů výrobce – Náš servis AUTOFIT pracuje s nejmodernější diagnostickou technikou a softwarovým vybavením firmy Bosch, která se několikrát v roce aktualizuje a díky tomu jsme schopni opravit Vaše vozidlo dle postupů výrobce.

Používáme kvalitní náhradní díly od známých značek ( např. BOSCH, MANN HUMMEL, SACHS, LEMFORDER …), tito výrobci dodávají své produkty do prvovýroby.

Platí jednoduchá pravidla:

1.     Každý zákazník má právo nechat si provést všechny placené úkony (opravy, údržba, atd.) v servise podle své volby, aniž by tím přišel o záruku výrobce.

2.     Bezplatné úkony prováděné v rámci záruky, ručení, svolávacích akcí, atd. musí být provedené smluvním servisem výrobce.

 

Výtah z prováděcí směrnice k nařízení Komise EU č. 461/2010 (2010/C138/05)

(69) Dohody o kvalitativní selektivní distribuci mohou rovněž spadat do oblasti působnosti čl. 101 odst. 1 smlouvy o fungování Evropské unie, pokud dodavatel a členové jeho schválené sítě explicitně nebo implicitně vyhradí opravy určitých kategorií motorových vozidel členům schválené sítě. K tomu může například dojít, když výrobce záruku poskytovanou kupujícímu, zákonnou či prodlouženou, podmíní tím, že konečný uživatel nechá provést veškeré opravárenské a údržbářské práce, na něž se nevztahuje záruka, pouze v rámci sítě autorizovaných servisů. Totéž platí pro záruční podmínky, které vyžadují použití náhradních dílů se značkou výrobce, pokud jde o výměny, na něž se nevztahují záruční podmínky. Jako pochybné se rovněž jeví, že by dohody o selektivní distribuci obsahující takové postupy mohly přinést spotřebitelům prospěch takovým způsobem, aby mohly dotyčné dohody využít výhodu výjimky stanovené v čl. 101 odst. 3 smlouvy o fungování Evropské unie. Pokud však dodavatel oprávněně odmítne vyhovět záruční reklamaci z toho důvodu, že dotyčná reklamace souvisí s pochybením na straně autorizovaného servisu, který při konkrétní operaci v rámci opravy nebo údržby nepostupoval správně nebo použil náhradní díly špatné kvality, nemá to žádný dopad na slučitelnost dohod dodavatele o opravách s pravidly hospodářské soutěže.

Prohlášení našich dodavatelů o blokové výjímce. Při použití náhradních dílů od našich dodavatelů záruka vašeho vozidla zůstává nedotčena:

  
po kliknutí na obrázek se otevře pdf.