CZ | EN | PL

+420 605 131 101  |  +420 733 188 933

Co je EGR ventil?


EGR ventil je součástka automobilu, jejíž hlavním úkolem je snižování emisí výfukových plynů motorů. Principem EGR ventilu je vedení části výfukových plynů zpět do motoru.
Číst více..


Další témata ...

Patriot EU - zabezpečení vozidel


Nová dimenze zabezpečení vozidel. Unikátní zabezpečení vašeho vozu GSM/GPS komunikační modul s celoevropským pokrytím.
Číst více..


Další novinky a nabídky ...

Autoservis - AUTO FIT

facebook

Autoservis Olomouc - autoservis, ve kterém se domluvíte!

Autoservis zajišťuje veškeré servisní služby osobních, nákladních a užitkových automobilů všech značek. Servis je vybaven nejmodernějším zařízením, kvalitním nářadím a proškolenými techniky s praxí.

Nabízíme nejvýhodnější ceny oprav a náhradních dílů. Dbáme o spokojenost zákazníků a jejich komfort během čekání na opravu automobilu. Pro větší pohodlí Vám v našem servisu doporučujeme možnost on-line rezervací služeb.

 •  Diagnostika osobních a dodávkových automobilů pomocí diagnostického přístroje Bosch KTS 340 a FSA 740, který je vyvinut pro moderní servisy jako je ten náš. Věříme, že díky pokrokové diagnostice vyhovíme všem Vašim potřebám a požadavkům. Více informací a ceník naleznete zde.

 •   Garanční prohlídky. Provádíme garanční prohlídky Vašeho vozu tak jako autorizovaný servis. V našem autoservise jsme oprávněni provádět nejen garanční prohlídku, ale i opravovat vozidla se zachováním záruky. Tímto jsme schopni Vám ušetřit nemalé množství financí. Splňujeme předpoklady nařízení komise EU č. 461/2010. Veškeré informace o garančních prohlídkách naleznete zde.
 •  KLIMATIZACE  - servis klimatizací osobních a nákladních automobilů.
  Provádíme servis klimatizací všech osobních automobilů. Kontrolujte a provádějte pravidelnou údržbu klimatizace Vašeho automobilu. Pravidelnou údržbou docílíte bezproblémového chodu klimatizace, zvýšíte její životnost a snížíte spotřebu paliva. Cena za servis klimatizací od 449 Kč. Více informací zde.
 •  PNEUSERVIS  - pneuservis osobních a nákladních automobilů.
  Pneuservis pro osobní automobily, pneuservis pro nákladní automobily a pneuservis pro stavební stroje. Prodej nových pneumatik, opravy pneumatik, uskladňování pneu a poradenský servis. Více informací zde.
 •  CHIPTUNING  - úprava software řídících jednotek 
  Úprava mapy v řídící jednotce motoru, podle které jsou řízeny základní veličiny: délka vstřiku, počátek vstřiku, plnící tlak turbodmychadla, podtlak v sacím potrubí, poloha škrtící klapky atd. zde.
 • ELEKTROINSTALACE - instalace elektrických systémů.
  Provádíme elektroinstalace do všech automobilů. Instalace handsfree sad PARROT pro pohodlné telefonování během jízdy. Instalace parkovacích asistentů, instalace centrálního zamykání atd. Více informací zde.
 • oilOleje Liqui-Moly, olejový servis. 
  Pro naše zákazníky používáme výhradně oleje značky Liqui-Moly od autorizovaného prodejce olejů v České republice. Jedná se o velice kvalitní oleje za příznivou cenu. Neváhejte a dopřejte svému automobilu to nejlepší. Kontaktujte nás a my Vám obratem uděláme cenovou nabídku pro výměnu oleje ve Vašem automobilu. Více informací zde.

 •   Leštění světlometů, seřízení světlometů osobních automobilů. 3M Technologie leštění.
  V našem autoservisu provádíme odborné leštění předních i zadních světlometů. Leštění provádíme pomocí profesionální leštičky od firmy 3M, která je špičkou v této oblasti. Více informací zde.


 • prov_kap   Výměna provozních kapalin. 
  Výměna kapalin do chladicích systémů spalovacích motorů. Měření kvality kapalin a stanovení možného rizika. Výměna brzdové kapaliny všech brzdových systémů osobních automobilů. 


 • filtr   Výměna filtrů. Výměna veškerých filtrů osobních automobilů.
  Nepodceňujte výměnu filtrů Vašeho automobilu, předejdete tak případným problémům. Vyměňujeme filtry vzduchové, olejové a palivové.


 • brakes  Servis, opravy a výměny brzd.
  Provádíme servis veškerých brzdových systémů osobních automobilů. Dodáváme kvalitní náhradní brzdové díly, a to buď v originále, nebo v náhradě. Dodáváme veškeré značky, které jsou dostupné na našem trhu. Brzdové kotouče dokážeme opravit, a tím jim prodloužit životnost. Neváhejte kontaktovat náš servis a nechte si udělat cenovou nabídku na opravu či servis brzdového systému Vašeho automobilu. Budete mile překvapeni! Více informací naleznete zde.
   
 • lift   Opravy a výměny výfuků.
  Opravy výfuků, výměny částí výfuků a čištění filtrů pevných částic. Provádíme mechanické opravy výfuků, dokážeme opravit Váš děravý výfuk a prodloužíme tak jeho životnost. Dodáváme veškeré náhradní díly pro výfukové systémy automobilů, jejich jednotlivé části a také zavěšovací systémy. Je Váš automobil příliš hlučný? Zřejmě bude potřeba opravit výfuk a od toho jsme tady!


   Výměna rozvodových řemenů a vodních pump.
  Provádíme výměnu rozvodových řemenů na všech typech osobních a dodávkových automobilů. Máme proškolené mechaniky, kteří přesně vědí, co Váš automobil potřebuje. Nechte si vyměnit Váš rozvodový řemen a předejdete tak případným nepříjemnostem, které mohou nastat po roztržení řemene. Poradíme Vám, kdy je potřeba řemen včas vyměnit za nový. Kontaktujte nás!

 • shock  Výměna tlumičů pérování a částí podvozku.
  Kontrola stavu závěsů, čepů, silentbloků, ramen a ložisek kol. Provádíme výměnu všech podvozkových částí automobilu.
   
 •   Výměna čelních skel - sklo servis.
  Provádíme výměny nejen čelních skel. Vyřídíme za Vás pojistnou událost a zároveň provedeme výměnu čelního skla Vašeho automobilu. Výměnu čelních skel provádí proškolený personál pomocí značkové chemie. Pro více informací klikněte zde.


 • carTorch   Výměny baterií.
  Prodáváme značkové autobaterie BOSCH pro všechny typy vozidel. Netušíte, zda je Vaše autobaterie dobrá? Přijeďte k nám a my Vám ji zdarma proměříme či vyměníme za novou.  


 • pist Opravy a výměny části motorů.
  Provádíme opravy motorů, jejich výměnu za nové či výměnu částí motorů.


 • vstrikKontrola zapalovacích a vstřikovacích systémů automobilů.


 • waschMycí centrum.
  Provádíme veškeré mycí služby osobních a nákladních automobilů. Provádíme čištění interiérů automobilů, umývání motorů, leštění a konzervace autolaků.

Ceník základních servisních služeb naleznete zde:

Po kliknutí na obrázek se ceník zvětší.      

pdf   všeobecné obchodní podmínky

pdf   Reklamační řád